Hakkımızda

Ana Sayfa » Hakkımızda

Psiko Yaşam Akademisi

Yaşamak İstediğiniz Değişim Siz olun!

PsikoYaşam Akademisi, bireysel terapilerle çocuk, ergen ve yetişkin alanında, çift ve aile terapilerinde, grup terapileri  ile alanda hizmet vermektedir. Merkezdeki Uzmanlar ,bütüncül terapi, bilişsel davranışçı terapi, şema terapi, oyun terapisi,sanatla terapi ve psikodrama yaklaşımlarında uzmandırlar. Doğum psikolojisi, gebelik-hamilelik hazırlık eğitimleri ve danışmanlık verilmektedir. Kurumsal danışmanlık ve kurumsal eğitimleri ile farklı sektörlere hitap edebilmektedir. 

14 Yıllık Tecrübenin Sırrı Nedir ?

Neden Psiko Yaşam Akademisi?

Psikoyaşam Akademisi Eğitim Danışmanlık ve Organizasyon olarak çocuk, ergen, yetişkin, çift ve aile ile bireysel ve grup seansları, kurumlarla da danışmanlık ve kurumsal eğitimler yürüterek başladığımız çalışmalarımıza uzman eğitimleri, workshoplar, konferanslar, paneller ve kongre organizasyonları ile devam etmekteyiz.

Psikoloji, Doğuma hazırlık, ebeveynlik sürecine destek, yoga ve alternatif terapiler referans noktamız olmak üzere bütüncül bir yaklaşımla faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Misyonumuz bireye doğum anından başlayan bir destekle yaşam boyu gelişim sürecinde gerektiğinde destekçisi olabilmektir. Bu amaçla farklı alanlardaki uzmanlarla dirsek teması içerisinde çalışmalarımızı, kanıta dayalı çalışmalarında ışığında yürütmekteyiz.

Alanında Uzman

Ekibimiz İle Tanışın

blank

Gülşah Beştav

Uzman Klinik & Sosyal Psikolog

blank

ömer özselçuk

Psikolog & Müzik Terapisti

blank

Sena Değirmenci

Psikolojik Danışman

blank

Kişiye Özel

Tamamen kişilere özel oluşturulmuş, danışmanlık ve seans hizmetleri..

blank

Alanında Uzman Kadro

Kadromuza aldığımız kişileri alanlarında uzman kişiler arasından seçiyoruz.

blank

Bilimin Yolunda ...

Verdiğimiz bütün danışmanlıkların bilimin ışığında ölçümlenebilir hizmetlerdir.

Randevu Almak İçin Hemen Arayın 0 (533) 434 41 01
Alanında uzman Psikolog, Psikolojik Danışman, Psikiyatrist ve Diyetisyenler
Whatsapp Destek