Psikolog randevu al

Ana Sayfa » Psikolog Randevu Al

YAŞAMAK İSTEDİĞİNİZ DEĞİŞİM SİZ OLUN

Psiko Yaşam Akademisi’nde Psikolog Seansı , Psikolojik Danışman Seansı  ve Diyetisyen seansı alabilirsiniz.

Randevu talep formunu kullanarak, istediğiniz uzmandan randevu talebinde bulunabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra 30 dk içerisinde size ulaşıp yardımcı olacağız.
Randevu ve seanslar hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun.

Alanında Uzman

Ekibimiz İle Tanışın

Gülşah Beştav

Uzman Klinik & Sosyal Psikolog

blank

ömer özselçuk

Psikolog & Müzik Terapisti

blank

Sena Değirmenci

Psikolojik Danışman

Psikolog Randevu Alma Süreci nasıl İşler?

Psikolog ile randevu seans süreci; telefonla, email üzerinden ya da web sitemiz üzerinden online randevu alarak başlar. Sitemizden üzerinde online psikolog randevusu almak için randevu formunu kullanabilirsiniz.

Randevu almak istediğiniz psikologu seçebilir veya ekibimiz içerisinde ilgili alanda çalışan uzmana yönlendirilmeyi isteyebilirsiniz. Uzmanlarımızın profillerini görüntüleyebilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Psikolojik danışmanlık sürecinde tanı ve tedavi koymak psikiyatristler tarafında gerçekleştirilir. Buna bağlı olarak danışanlara psikolojik destek hizmetini; psikologlarımız psikiyatristler iş birliği içerisinde yürütür.

Danışmanlık sürecinde psikiyatrik destek almayan danışanlar gerekli görüldüğü takdirde psikiyatri uzmanına yönlendirebilir.

Psikolojik danışmanlık sürecinden, danışanın gönüllülük içinde olarak seanslara katılımı esastır.

Psikolojik danışmanlık sürecinde gizlilik esastır. Süreç boyunca alınan tüm bilgiler ve kayıtlar danışanın izni olmadığı sürece asla paylaşılmaz. Danışanın izin verdiği durumlarda ise seans, eğitim, yayın, süpervizyon ya da konferanslarda danışanın kimliği gizli tutularak, yalnızca bilimsel çalışmalarda paylaşılabilir.

Psikolojik danışmanlık sürecinin nasıl yürütüleceği, kaç seans ve ne sıklıkla olacağı ilgili danışmanlık sürecinde danışanla birlikte uzman tarafından çerçevelendirilerek aktarılır.

Soru: Ortalama bir Psikolog Seansı Kaç Dakikadır?

Seanslar ortalama Amerikan Psikoloji Derneğinin önerdiği süre olan 50—60 dakika arasında sürmektedir. Psikolog isniyatif kullanıp bazı seanslarda seansı erken bitirebilir ya da uzatabilir.

Yüzyüze (Offline) – Online Psikolog Seansları içerik, işleyiş, yöntem, bedel olarak bir farklılık göstermemektedir. 

Whatsapp Destek